Openingstijden: 
9 uur tot 19.00 uur

Behandeling volgens afspraak

Telefoon: 030-2615192

Bij SPOED na 19.00 uur en in het weekend: 0900-2223000

 

Na 18 jaar werkzaam te zijn geweest op onze kliniek gaat dierenarts Hans Heintz ons helaas verlaten.

Hij heeft zijn parttime baan bij het asiel in Amsterdam uit kunnen breiden naar een fulltime functie.

Hij is blij te kunnen bijdragen aan de verantwoordelijkheid voor dieren en hun welzijn in onze maatschappij. Wij zijn dankbaar voor zijn bijdrage binnen onze kliniek en wensen hem heel veel succes in zijn verdere loopbaan.


Ons team hebben we vanaf maart 2016 kunnen versterken met de komst van dierenarts Ilona Bontekoning. Zij is sinds haar afstuderen in januari 2012 in verschillende dierenklinieken werkzaam geweest. Haar inbreng, met name in de interne geneeskunde (inwendige ziekten), chirurgie en echografie, is een welkome aanvulling binnen ons team.

kat